Tapety na pulpicie naszego peceta lub telefonu sprawią że nasz dzień będzie lepszy.

Tło naszego ekranu jest punktem wyjścia do każdego kolejnego kroku, który robimy, pracując przy komputerze. To pulpit jest miejscem, które objawia nam się tuż po włączeniu notebooka i wprowadzeniu hasła dostępu. Powinno się dlatego zadbać o to, by tapeta pulpitu stroiła nas pozytywnie do działania i świata.

Jako tapetę na pulpit mamy możliwość wyselekcjonować sobie nieomal jakikolwiek obrazek czy zdjęcie, które odnajdziemy w pamięci naszego dysku. Warto aczkolwiek pamiętać o tym, że rozmiar obiektu, jaki potrzebujemy umieścić na nasze tło pulpitu powinno być dopasowane do rozdzielczości ekranu w naszym pececie. W przeciwnym wypadku w zamian zdjęcia o ostrych barwach i wyraźnych konturach, zobaczymy nieostre przedmioty, wypikselowane zdjęcia o bardzo niskiej jakości. Z tej przyczyny wart uwagi jest precyzyjny dobór dobrej tapety. Dla osób lubiących odmiany i rozmaitość, atrakcyjną możliwością mogą okazać się kompozycje, na które składa się parę lub kilkanaście tematycznych zdjęć, które po ustawieniu jako tło, zmieniają się co kilkanaście sekund. Czas, po jakim zachodzi zmiana zdjęcia można dobrać do własnych preferencji i ustawić wedle własnego uznania.

Tapeta jest niezwykle ważnym elementem naszego komputera, moglibyśmy nawet porónać ją do jego wizytówki. W końcu to właśnie tło pulpitu rzuca nam się w oczy zaraz po włączeniu komputera. Powinno się zatem zadbać o to, by obrazek prezentowany/a jako tło naszego pulpitu, nastrajał nas ciepło, zachęcał do pracy i wywoływał uśmieszek na buzi. Pod tym kątem, tapeta naszego komputera może mieć wymiar psychologiczny, wpływając na nasz nastrój. Dostosowanie tapety pulpitu pod kątem naszych własnych zamiłowań wpłynie korzystnie na stopień personalizacji naszego narzędzia i dostosowania go do naszych własnych zapotrzebowań. Gotowe tapety na pulpit w pierwszorzędnej jakości odnaleźć możemy na wielu stronach www, oferujących nawet całe paczki powiązanych tematycznie zdjęć. Pobierając je całkiem legalnie, możemy dokonać, że nasz komputer osiągnięcie drugie życie, będzie wyglądał świeżo i nowocześnie, a nasza praca na nim stanie się czystą rozrywką. Ciekawe tapety znaleźć można na E-tapetki.pl lub na równie popularnej stronie gdzie znajdzie się tapety na telefon dla każdego.
Poprzedni artykół:e-Kartki dzięki którym pokażesz przyjaciołom że pamiętasz o nich.
wróć do spisu

Jak stworzyć kartkę? Kontakt Blog Dowcipywww.zyczenia.tja.pl/imieninowe.html
Time: 08:57:47 Load: 0.0059s MEM: 1.637 MB