Oby zdrówko dopisało By jajeczko smakowało By babeczka nie tuczyła Atmosfera była mila By
Życzy grupa "Krasnoludki"
Niech nadchodzące Święta Wielkanocne Przyniosą same radosne i pogodne dni oraz będą dosk
Życzą Anna i Tadeusz
Życzę Ci, abyś w tym świątecznym czasie odnalazł w sobie siłę, by wyruszyć na nowe ścieżk