ūyczy Waldek z rodziną
By patrzeć na Matkę i na Boże dziecię
A w dyngusa - głowy wodą zmytej! Życzy Kasia
Dziś od rana rozbrzmiewają dzwony
Alleluja dziś śpiewajmy, Bogu cześć i chwałę dajmy.