Twa dewiza "dobre słówko"
Kochani wesołego królika, co po stole bryka
ūyczy Rodzina Gołębiewskich
Zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych. Wiosennego optymizmu, wiary w lepsze
Ŭyczą Natalia, Arek, Julia i Melisa :)