Ŭyczą B.R.M.M WILK
Beata i Robert
Zdrowych i wesołych świąt Wielkiej Nocy Życzy Robert
ūyczą WARCHOŁKI
W Betlejem w mieście Zbawiciel się rodzi... Niech