Wesołych, pełnych nadziei i wiary świąt Wielkiej Nocy,
ūyczy Monika, Filipek i Fabianek
Drodzy Mieszkańcy Parafii Giebło
Najlepsze życzonka, pięknego słonka, smutków małych
Radosnego, wiosennego nastroju oraz wesołego Alleluja - życzą Bartek z Mają i dziećmi