Z okazji Świąt Wielkanocnych, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiego dobra. Ni
Tego życzą Ania i Dawid Kurpiewscy
Ŭyczą ciocia Basia i wujek Marian
ūyczy Dagna Karol Igor i Filip
Dwa kurczaczki w koszu siedzą i rzeżuchę sobie jedzą