I smacznego jajka. Niech te święta niosą nam wszystkim nadzieję na spokojną przyszłość, na
Oraz wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocy! Życzy Teresa z rodziną
ūeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki
ūeby śmiały się pisanki
Ania, Mirek i Nikolka