Pełnych wiary, nadziei i miłości oraz
ūycze Wam Wszystkim
Ŭeby potem nie gderała
Wielu dobrych chwil spędzonych w gronie najbliższych życzy Bożena z rodziną
Serdecznych spotkań w gronie rodziny oraz wesołego "Alleluja" Życzy Jaśka