Zdrowych , radosnych i spokojnych Świąt . Smacznego jajka , mokrego dyngusa , a co najważniejsze
Wesołych Świąt, pełnych harmonii, spokoju, zdrowia,wiosennego słońca i uśmiechu, aby ta Wielk
Wesołych Świąt, pełnych harmonii, spokoju i zdrowia, aby Wielkanoc była okazją do zacieśniani