Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"
Aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości! Abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godnoś
Agnieszka i Wojciech Wojtas
Jurek z Dorotką
W ten wyjątkowy czas Świąt Wielkanocnych pełnych nadziei, miłości, życzliwości życzę wiary