Ŭyczę miłej Wielkanocy
Ŭyczy Agnieszka z rodziną
Oraz wesołego "Alleluja".Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych
ūyczy Izka z Chłopakami
Na stole bazie, cukrowy baranek