Ŭyczą Jola z Antosiem i Kingą Żerańscy
Ŭyczę miłej Wielkanocy
Przy pełnych pyszności stołach
Oraz wesołego ,, Alleluja""
Na święta Zmartwychwstania Chrystusa Pana