Miłości i przyjaźni, które są ważniejsze od wszelkich dóbr
Ją na nowe odrodzenie. Oby każda chwila była pełna radosnego wiosennego nastroju oraz serdecznyc
Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem,
Spokojnych, zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych przepełnionych wiarą, miłością i nadzie
FHU Roman Długopolski