Zdrowych, spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Wielkanocnych
ūyczy Rodzina Andruszkiewiczów
ūyczą Beata i Rafał z dziećmi
Ŭe będziecie potrafili cieszyć się tym co macie