A także zdrowia, spokoju i wewnętrznej harmonii
ūyczymy dobrego zdrowia
Uśmiechu i miłości
ūyczy Monika Abzdykiewicz wraz dziećmi i pracownikami Niepublicznego Przedszkola „Pluszaki” z
Niech te Święta Wielkanocne przyniosą wiele uśmiechu i radości