Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych. Dobrego odpoczynku, smacznego jajka, mokrego Śmigusa-Dyn
Żeby Wielkanoc w tym roku, przyszła z sukcesem u boku.
ūyczy Angelika i Wojtek
Niech te dni będą pełne radości
Wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym