Z okazji Świąt Wielkanocy składamy Państwu
W Lublinie, życzę Państwu zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych
ūyczy komórka SWW
Zdrowych wesołych Świąt Wielkanocnych oraz smacznego
Jola i Stanisław