Dyngusa mokrego i wiele dobrego! BTH Katowice
Niech Wielkanocny czas, odrodzi wszystko co dobre
ūyczy Teresa Michalska oraz Dorota i Wolfgang Hunck
Zdrowych, pogodnych Świąt życzy Pani Danka
ūyczą PRACOWNICY ZESPOŁU DPG DOŁHOBYCZÓW