ūyczę miłości, nadziei i wiary
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole
ūyczliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku
I uczniowie Szkoły Podstawowej