Zdrowych I spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Kasia i Paweł Wilk z Asią, Adasiem , Gosię
Pogody ducha oraz niezapomnianych chwil
Paulina , Roman i Maja
Świąt pogodnych, spokojnych, wszystkimi barwami tęczy malowanych kraszanek, niech radość i szcz
Pamiętaj! One nie są do jedzenia! Bo przecież z pisanek wyklują się Świąteczne Życzenia