Wielkanoc jest jak nasze życie; niekiedy pełne bólu, czasem zwątpienia, lecz jakże często niew
Jola i Andrzej z Rodziną
Rodzina Sadowskich :-)
ūyczy Ania Lubawa
Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Twoje plan