Oraz wiary i nadziei w lepsze jutro
ūyczy Zygmunt
Ŭyczę miłej Wielkanocy
Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja! Życzy Z
ūyczy Andrzej Wiśniewski