Z okazji świąt Wielkanocnych pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności
Oraz wiary w lepsze jutro
Ŭyczymy wszystkim naszym Gościom
Imprezy do ranka.Życzenia przesyłają Strojni
Spokojnych spotkań przy wielkanocnym stole wypełnionych atmosferą budzącej się do życia wiosny